Оцінить роботу нашого підприємства
Відмінно
Хорошо
Cередньо
Погано
Швидкість, надійність і якість - перевірені часом. Спецзв'язок - 80 років на ринку кур'єрських послуг.

Інформація для клієнтів

УПАКУВАННЯ ВІДПРАВЛЕНЬ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ1. Упаковка відправлення обирається відправником залежно від форми та характеру вкладення, категорії відправлення з урахуванням часу на пересилання, інших умов пересилання, а також виключення можливості забруднення чи пошкодження інших відправлень, обладнання ПСЗ, заподіяння шкоди працівникам спеціального зв'язку.
Упаковка повинна забезпечувати схоронність і цілісність вкладення, а також можливість обробки відправлення із використанням технічних засобів.

2. Відправлення повинні бути упаковані таким чином, щоб виключалася можливість доступу до вкладення без пошкодження оболонки, печаток. Для уникнення переміщення всередині посилки, предмети та товари повинні бути щільно вкладені.

3. Для запакування пакетів без оцінки вартості вкладення використовуються:
-конверти з цупкого, непрозорого, однотонного паперу;
-пластикові конверти, які мають спеціальне нанесення трафарету для написання адрес та інших відомостей або прозору кишеню для вкладення паперу на якому оформлюється адресна частина відправлення.
Паперові конверти опечатуються мастичними печатками відправника чи працівника ПСЗ, який здійснює їх приймання, так, щоб відтиски печаток захватували всі клапани конверта. При використанні конвертів європейського стандарту необхідно опечатувати тільки клапани склеювання з проставленням двох відтисків мастичної печатки.
Пластикові пакети не опечатуються, проте на адресній частині пакета проставляється відтиск мастичної печатки відправника чи працівника ПСЗ, який здійснює їх приймання.
Пакети запаковувати клейовою стрічкою типу «скотч» забороняється.

4. Для запакування пакетів з оцінкою вартості вкладення використовуються:
-конверти з цупкого, непрозорого, однотонного паперу;
-пластикові пакети підвищеної надійності (номерні, з контролем доступу тощо), які мають спеціальне нанесення трафарету для написання адрес та інших відомостей або прозору кишеню для вкладення паперу на якому оформлюється адресна частина відправлення.
Паперові конверти, крім пакетів на адреси країн СНД, опечатуються паперовими наклейками з відтисками мастичної печатки відправника чи працівника ПСЗ, який здійснює їх приймання. Паперові наклейки повинні наклеюватись силікатним клеєм на всі клапани конверта, на відстані не більше 8 см. На паперових наклейках відтиски мастичної печатки повинні бути чіткими, а скловидна прозора клейова плівка рівномірно розміщуватися на їх поверхні, виходячи за межі наклейок.
Пластикові пакети підвищеної надійності не опечатуються, проте на адресній частині пакета проставляється відтиск мастичної печатки відправника чи працівника ПСЗ, який здійснює їх приймання.
Оцінка вартості вкладення одного пакета не може перевищувати 10 000 грн.
Пакети запаковувати клейовою стрічкою типу «скотч» забороняється.

5. Для запакування посилок без оцінки вартості вкладення використовуються:
-коробки з міцного картону;
-цупкий папір;
-пластикові пакети;
-поліпропіленові або тканині мішки;
-контейнери.
Посилки упаковані в коробки, цупкий папір обклеюються спеціальною клейовою стрічкою типу «скотч» з логотипом відправника чи ПСЗ місця приймання. Для забезпечення контролю за доступом до вкладення також можна використовувати паперові наклейки Пластикові пакети використовуються в порядку, визначеному для пакетів.
Для опечатування мішків, контейнерів застосовуються трубчаті, пластмасові пломби-стяжки, які забезпечують контроль за доступом до вкладення. Адресна бирка з відтиском мастичної печатки відправника чи ПСЗ місця приймання прикріплюється до пломби-стяжки, до ручки контейнера чи окремо прикріплюється до горловини мішка.

6. Для запакування посилок з оцінкою вартості вкладення до 10 000 грн. (надалі – цінні посилки) використовуються:
-коробки з міцного картону;
-пластикові пакети;
-мішки з тканини (оболонка повинна бути із міцного суцільного шматка тканини, або з кількох однорідних, однакових по кольору шматків, зшитих внутрішнім швом);
-інкасаторські сумки;
-контейнери.
При запакуванні в коробки цінні посилки повинні опечатуватися паперовими наклейками з відтисками мастичної печатки відправника чи працівника ПСЗ місця приймання.
Цінні посилки, вагою понад 3 кг, для цілісності упаковки, дозволяється обклеювати спеціальною клейовою стрічкою типу «скотч» з логотипом відправника чи ПСЗ місця приймання. Не закриваючи при цьому паперові наклейки.
Пластикові конверти використовуються в порядку, визначеному для пакетів Для опечатування мішків, контейнерів застосовуються пластмасові номерні пломби-стяжки, які забезпечують контроль за доступом до вкладення. Адресна бирка з відтиском мастичної печатки відправника чи ПСЗ місця приймання прикріплюється до пломби-стяжки, до ручки контейнера чи окремо прикріплюється (прив’язується) до горловини мішка. На бирці також зазначається номер пломби-стяжки.
Для опломбування інкасаторської сумки необхідно використовувати металевий дріт або трос, кінці якого опломбовуються свинцевою пломбою.

7. Для запакування метизів, цінних метизів застосовуються металеві, фанерні, дерев’яні ящики, які запобігають пошкодженню вкладення при транспортуванні та перевантаженні метизів по шляху проходження. Метизи повинні мати надійні і зручні ручки для їх перенесення. Метизи вагою більше 60 кг, крім цього, повинні бути обладнанні пристосуваннями (крюками, петлями, кільцями) для завантаження і вивантаження їх за допомогою механізмів. До днища ящиків (для забезпечення перевантаження за допомогою електрозавантажувача) прикріплюються два бруски квадратного профілю з розмірами сторін не менше 7 см, кожний з який повинен бути розташований на відстані 5-10 см від краю днища ящика. Для великогабаритних ящиків відстань між брусками повинна бути не менше 90 см. Ящики повинні пломбуватися свинцевими пломбами або опечатуватися сургучевими печатками таким чином, щоб виключалась будь-яка можливість доступу до вкладення. Адресна бирка до ящика прошивається металевим дротом, кінці дроту опломбовуються.
В тих випадках, коли відбиток на свинцевій пломбі не відповідає найменуванню відправника, останній повинен обумовити відбиток і засвідчити підписом і печаткою. Наприклад: “Відправлення запломбовано пломбою №17”.

8. Посилки в рулонах повинні мати внутрішній стрижень з твердого матеріалу з метою виключення можливості пошкодження вкладення.

9. За пошкодження предметів, вкладених відправником у відправлення, упаковка якого не забезпечує їх збереження, ПСЗ відповідальності не несе.
Відіслати посилання другу
E-mail друга:
Ваш коментар:
 
Контакти | Адміністратор | Карта сайту